Земельні аукціони в Україні: умови та правила

З 1 липня Україна проведе свої перші офіційні земельні торги. Зараз ця практика проводиться більш ретельно, але з обмежувальними вимогами і лише для окремих осіб. Обмеження передбачають дії, що не перевищують 100 га землі на одного власника.

В Україні тривалий час діяв мораторій, і в результаті офіційні торги стали великою сенсацією для всіх землевласників України.

В результаті торгів Україна хоче збільшити та стабілізувати показники економіки країни. 3 1 березня у Верховній Раді України був підписаний Закон про впровадження циклів сільськогосподарських територій. У законопроекті зазначаються моменти щодо здійснення законних дій щодо земель особистого сільськогосподарського призначення, які є продаж, застава перед банком або оренда. Тепер будь-який власник зможе розпоряджатися своїм земельним майном або частками у вільній формі. На веб-сайті Держгеокадастру є більше інформації про початок продажу земельних ділянок.

Повноцінні земельні аукціони в Україні

Завдяки повноцінним аукціонам сільськогосподарських територій, уряд України зможе запобігти будь-яким незаконним діям з територіями в аграрному секторі України. Мораторій на землю хороший; його замінили офіційні земельні торги. Офіційною платформою для проведення аукціонів є система Prozorro. 

Таким чином, усі дії учасників будуть добросовісно та відкрито. Також усі процеси матимуть правові підстави та прозорість, які будуть оформлені через платформу Держгеокадастру та несуть повну гласність усіх операцій – купівлі та оренди територій.

Крім того, тіньовий ринок України становить 60-90 млрд. грн. Отже, завдяки електронній формі земельних торгів, українська влада зможе зменшити показник тіньової політики за прикладом багатьох країн, яким вдалося запровадити електронну торгівлю та зменшити показники тіньового ринку на території їхній стан. Крім того, Україна зможе усунути корупційні дії на сільськогосподарських територіях, протистояти рейдерському захопленню землі та незаконним незаконним діям третіх організацій чи фізичних та юридичних осіб.

У режимі реального часу на Українській універсальної біржі https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/ кожен може ознайомитися з об’єктами не тільки землі. Зараз є автомобілі, нерухомість, вагони та необроблена деревина.

Related Post

ВЕСЕЛЫЕ МЫЛЬНЫЕ ПУЗЫРИ!ВЕСЕЛЫЕ МЫЛЬНЫЕ ПУЗЫРИ!

Пришло лето, все больше времени вы с малышом проводите вне дома, задумываясь над тем, чем его еще развлечь? Мы предлагаем беспроигрышный вариант – мыльные пузыри! Ведь что может быть интересней надувания

Реалізація необробленої деревини в УкраїніРеалізація необробленої деревини в Україні

Продаж і закупівля необробленої деревини в Україні здійснюється за допомогою тендерних аукціонів в рамках української енергетичної біржі КЕБ, сайт якої знаходиться за адресою sale.uub.com.ua. Постійні користувачі лісових ресурсів та суб’єкти

Опис способу реалізації концепції ProzorroОпис способу реалізації концепції Prozorro

Проект ProZorro був започаткований українським громадянським суспільством, з бажанням допомогти відновити країну шляхом зміни правил державних закупівель. Його промоутерам вдалося створити модель співпраці і довіри, в рамках якої громадські активісти,