Земельні аукціони в Україні: умови та правила

З 1 липня Україна проведе свої перші офіційні земельні торги. Зараз ця практика проводиться більш ретельно, але з обмежувальними вимогами і лише для окремих осіб. Обмеження передбачають дії, що не перевищують 100 га землі на одного власника.

В Україні тривалий час діяв мораторій, і в результаті офіційні торги стали великою сенсацією для всіх землевласників України.

В результаті торгів Україна хоче збільшити та стабілізувати показники економіки країни. 3 1 березня у Верховній Раді України був підписаний Закон про впровадження циклів сільськогосподарських територій. У законопроекті зазначаються моменти щодо здійснення законних дій щодо земель особистого сільськогосподарського призначення, які є продаж, застава перед банком або оренда. Тепер будь-який власник зможе розпоряджатися своїм земельним майном або частками у вільній формі. На веб-сайті Держгеокадастру є більше інформації про початок продажу земельних ділянок.

Повноцінні земельні аукціони в Україні

Завдяки повноцінним аукціонам сільськогосподарських територій, уряд України зможе запобігти будь-яким незаконним діям з територіями в аграрному секторі України. Мораторій на землю хороший; його замінили офіційні земельні торги. Офіційною платформою для проведення аукціонів є система Prozorro. 

Таким чином, усі дії учасників будуть добросовісно та відкрито. Також усі процеси матимуть правові підстави та прозорість, які будуть оформлені через платформу Держгеокадастру та несуть повну гласність усіх операцій – купівлі та оренди територій.

Крім того, тіньовий ринок України становить 60-90 млрд. грн. Отже, завдяки електронній формі земельних торгів, українська влада зможе зменшити показник тіньової політики за прикладом багатьох країн, яким вдалося запровадити електронну торгівлю та зменшити показники тіньового ринку на території їхній стан. Крім того, Україна зможе усунути корупційні дії на сільськогосподарських територіях, протистояти рейдерському захопленню землі та незаконним незаконним діям третіх організацій чи фізичних та юридичних осіб.

У режимі реального часу на Українській універсальної біржі https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/ кожен може ознайомитися з об’єктами не тільки землі. Зараз є автомобілі, нерухомість, вагони та необроблена деревина.

Related Post

ИГРУШКИ WADER ДЛЯ ВАШИХ ДЕТЕЙ!ИГРУШКИ WADER ДЛЯ ВАШИХ ДЕТЕЙ!

В изобилии современных игрушек тяжело найти те, которые отвечали бы всем стандартам качества и безопасности. Поэтому мы предлагаем вашему вниманию детские игрушки торговой марки Wader. Изделия изготавливаются из экологически чистого сырья, устойчивы к внешним