Торгівля необробленою деревиною на Прозорро

Багато бізнесменів цікавиться новими пропозиціями купівлі-продажу необробленої деревини. Нова система чесної і прозорої торгівлі, за ініціативи Міністерства енергетики і захисту довкілля, дає можливість стати учасником у торгах усім охочим.

Торги ведуться на порталі Прозорро.Продажі sale.ueex.com.ua. Цей відкритий механізм останнім часом прогресує з великою швидкістю, ним вдало користуються підприємці різних рівнів. Велика перевага сучасної системи – процес проходить швидко і вигідно. При професійному підході до участі в електронних аукціонів необробленою деревиною учасники отримують достатньо позитивні результати – це шанс вирішити певні проблеми та покращити своє положенні у бізнесі.

Як взяти участь в аукціоні по продажу деревини

Торгівлю лісом часто асоціюють з недотриманням законодавчих норм. Новітня система торгів зовсім інша, вона більш відкрита для суспільства, у порівнянні зі старим механізмом. Нова схема надає нові можливості не тільки окремим олігархам-«ділкам», а й представникам малого та середнього бізнесу.

Механізм не дає змоги зареєструватися відразу на модулі, для цього обрані спеціальні електронні майданчики. Один з них – Українська Енергетична Біржа. Оскільки біржа офіційно представляє механізм ProZorro, то на ній висвітлена інформація про всі аукціони, які є актуальними і на самому модулі. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, і стати учасником торгів. Майданчик оснащений необхідними інструментами, які дороможуть підприємцям, бажаючим успішно працювати у торгівельному секторі.

Стати продавцем деревини у системі Прозорро можна, якщо ви маєте сировину об’ємом більшим ніш 150 кубометрів, початкова ціна лоту має бути більша за 200 тис. грн. Виняток має дерево, що йде на потреби ЗСУ, вирішення проблем під час надзвичайних ситуацій.

Інформація про продавця, переможця аукціону, вартість лоту настільки публічна, що навіть, звичайні громадяни можуть ознайомитися з перебігом аукціону.

Чому брати участь в аукціонах необхідно саме на майданчику Української Енергетичної Біржі

  • покрокове доручення до аукціонів. Реєстрація на майданчику sale.ueex.com.ua/filter/wood, не передбачає обов’язкову участь у торгах. Можна просто побути спостерігачем, щоб вникнути в суть процедури, ознайомитися з доступними лотами, прицінитися. Участь в аукціонах – справа серйозна, тому підходити до неї треба виважено;
  • рівні умови всіх учасників. Брати участь в аукціонах можуть всі громадяни України, юридичні чи фізичні особи, компанії вітчизняні й закордонні. Головна умова – вчасна реєстрація та сплата необхідних платежів;
  • вигідне вкладення коштів. Від початку оголошення відкритих аукціонів, лісозаготівельні господарства отримали прибутку більш як 36 мільйонів гривень протягом шести тижнів. Тому певний напрямок необхідно вивчати для того, щоб покращити своє матеріальне становище та отримати нові перспективи у розвитку бізнесу;
  • новий досвід. Сам процес аукціону проходить досить цікаво, тому необхідно буде ознайомитися з роботою нових інструментів системи Прозорро, щоб вчасно і вдало скористатися ними для успішного розвитку бізнесу. Залучення до відкритої системи торгів принесе користувачам не тільки гарний прибуток, а й неоціненний досвід в новому напрямку розвитку бізнесу. Звичайні громадяни відчують себе повноцінними конкурентоспроможними учасниками торгів поруч зі справжніми «акулами» бізнесу.

Зробіть телефонний дзвінок за номером, що на сайті, і отримайте всю інформацію про особливості участі в аукціонах. Скористайтеся еmail-розсилкою. Вона дасть змогу вчасно дізнаватися про нові аукціони, що з’являються на Прозорро.

Related Post

Відкриті торги арештованим майномВідкриті торги арештованим майном

Сектор торгів арештованим майном може принести вам чимало нових можливостей та перспектив. У цій системі на вас будуть чекати якісні інструменти та перспективи. Саме тому вам варто поставитися до відповідного

Дикие скричеры в магазине игрушекДикие скричеры в магазине игрушек

Сегодня полки магазинов игрушек буквально завалены самой разнообразной продукцией. Даже самы крупные магазины, которые посвящены этим товарам, часто банально не в состоянии разметить в торговом зале все доступные игрушки. В